Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

2024’de Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi (2024 Dizileri)

2 ay önce 213

2024’de yeni başlayacak dizilerin listesinde Trt 1’in Kara Ağaç, Star TV’nin Yan Oda, Kanal 7’nin Gelin, Kanal D’nin Ölene Kadar ve Trt 1’in Fatih dizileri 2024 Dizilerinden bazıları. 2024 de ekranlara gelecek önemli diziler arasında Show TV’nin Bahardan Önce ve Show TV’nin Deha dizileri de var.

2024’de Yeni Başlayacak Diziler – 2024 Dizileri

Kara Ağaç

Trt 1 ekranlarında 2024 de ekranlarda olacak Kara Ağaç dizisinin oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek ve Emre Kıvılcım başrolde yer alacak. Ağalık sisteminin olduğu 1970’li dönemleri anlatacak Karaağaç dizisi Kapadokya’da çekilecek. Kara Ağaç dizisinin yönetmen koltuğunda Ufuk Hakan Eren otururken aktif olarak Trt 1’e Gönül Dağı’nı çeken Köprü Film dizinin yapımcısı olacak.

karaağaç dizisi 2024 dizileri arasında yer alacak Trt 1'in yeni dizisi

Yan Oda

Yan Oda Star TV’nin 2024 de başlayacak yeni dizileri arasında yer alacak. Caner Cindoruk, Şevval Sam, Melek Baykal ve Oktay Çubuk başrolde yer alacağı Yan Oda dizisinin yapımcısı OGM Pictures olacak. 2024 şubat ayında ekranlarda olması beklenen Yan Oda dizisinin senarist koltuğunda Mehmet Barış Günger’in yer alırken dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuval olacak.

Caner Cindoruk, Şevval Sam, Melek Baykal ve Oktay Çubuk Yan oda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. 2024 de başlayacak yeni diziler olacak

Gelin Dizisi

Kanal 7’nin 2024 de ekranlara gelecek dizilerinden biri olacak Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Talya Çelebi ve Cenay Türksever başrol olarak yer alacak. Gelin dizisinin yönetmen koltuğunda Taner Tunç oturacak. 2024’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri de Gelin dizisi olacak.

Gelin Dizisi 2024 dizilerinden biri olacak. Gelin dizisi kanal 7 dizilerinden biri 2024 de ekranlarda olacak

Ölene Kadar

Kanal D’nin Ölene Kadar dizisinin erkek başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol olacak. 2024 dizileri arasında yer alacak Ölene Kadar dizisinin D Media’nın yapımcılığını üstleneceği Ölene Kadar dizisinde İbrahim Çelikkol’un Hakan isminde özel yetenekleri olan mert bir adama hayat verecek. Ölene Kadar dizisinin kadın başrolü olması için ise ünlü oyuncu Tuba Büyüküstüne’e teklif gitti.ölene kadar 2024 de yeni başlayacak diziler arasında yer alacak

Fatih

Trt 1’in 2024 dizileri arasında yer alacak olan Fatih dizisinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Tuba Ünsal ve Fikret Kuşkan başrol olarak yer alacak. Miray Yapım tarafından çekilecek olan Fatih dizisinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal oturacak Osmanlı dönemini anlatacak dizi de Kudretimin Ulaştığı Yere Hayalleriniz Ulaşamaz sloganı kullanılacak.

fatih dizisi 2024 dizilerinden biri olacak. Fatih dizisi 2024 de ekranlarda olacak tarihi dizi olacak

Arak

2024’ün ilk yayına giren dizisi olması beklenen Arak dizisinin kanalı Show Tv olacak. İlker Kaleli, Bennu Yıldırımlar ve Tülin Özen’in başrolünü paylaşacağı Arak dizisinin oyuncu kadrosunda Furkan Kalabalık, Bedir Bedir, Cem Zeynel Kılıç ve Demircan Kaçel de yer alacak. Ender  Mıhlar’ın yöneteceği dizi İstanbul’da çekilecek

Arak oyuncuları arasında Levent Ülgen ve Ertan Saban başrol olarak yer alacak

Kötü Kan

Levent Ülgen ve Ertan Saban’ın başrol olarak yer alacağı Kötü Kan dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun yer alacak. Barış Erdoğan ve İlker Arslan Kötü Kan dizisinin senaristi olacak. Kötü Kan 2024 dizileri arasında yer alacak. 2024’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri de Kötü Kan dizisi olacak.

blank

Kızıl Goncalar

Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrol olarak yer alacağı Kızıl Goncalar dizsiinin oyuncu kadrounda Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk, Asiye Dinçsoy ve Mert Yazıcıoğlu başrolde yer alacak. 2024 ocak ayında ekranlarda olması beklenen Kızıl Goncalar dizisinin yapımcısı Gold Film olacak.  Kızıl Goncalar da 2024’ün yeni başlayacak dizilerinden olacak.

kızıl goncalar 2024 de yeni başlayacak diziler arasında yerini buldu. dizi belki 2023 de yer alacak

Bahardan Önce

SHOW TV’nin Kore yapımı Doctor Cha dizisinden uyarlanacak olan olan Bahardan Önce dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Ecem Özkaya Ak başrol olarak yer alacak. Yusuf Pirhasan tarafından yönetilecek Bahardan Önce dizisinin hikayesi ise şöyle. Bahardan Önce dizisinde 20 yıldır ev hanımı olan ve doktorluğa geri dönemeye karar veren güçlü bir kadın anlatılacak.

bahardan önce 2024 de yeni başlayacak diziler

Deha Dizisi

Şubat 2024 de ekranlarda olacak Deha dizisinin erkek başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli olacak. Damla Serim’in senarist koltuğunda olacağı Deha dizisinin yönetmenliğini ise Umut Aral üstlenecek. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Daha dizisinin kanalı Show Tv olacak.

blank

Gaddar Dizisi

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Gaddar dizisinin kanalı Fox Tv olacak. Gaddar oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy Aras Bulut İynemli, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran yer alacak. Hürer Ebeoğlu’nun senarist olarak yer alacağı Gaddar dizisinin yönetmeni Sinan Öztürk olacak.

blank

2024 yılında yayına girecek dizilerin güncel listesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.  2024’de Yeni Başlayacak Diziler listesini takip etmeyi unutmayınız.

Kaynak Bağlantı