Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Altın sahalara geri dönüyor! Gram altın yükseliyor! Kuyumcuya gitmeden önce acil bakın! 26 Mayıs 2023 altın fiyatları

1 yıl önce 124

Editör: Şerife Aydın Yayınlanma: 08:34 - 26 Mayıs 2023

Altın sahalara geri dönüyor! Gram altın yükseliyor! Kuyumcuya gitmeden önce acil bakın! 26 Mayıs 2023 altın fiyatları


Altın fiyatları, haftanın son işlem gününde yükselişe geçti. Seçim öncesi altın fiyatlarında ani yükseliş ve düşüşler görülürken bugün altın fiyatları yükseldi. Altının ons fiyatı 1948 dolar olurken gram altın sahalara geri dönüyor. Bugün altın fiyatları ne kadar? 26 Mayıs 2023 altın fiyatları.Altın fiyatları bugün milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor. Seçim öncesi son hafta içi olan 26 Mayıs günü altın fiyatları güne yükselişle başladı. altının ons fiyatı 1948 dolar olurken, gram altın tekrar 1.400 TL'li seviyelere yükseldi. Dün piyasaların merakla beklediği Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Açıklanan Merkez Bankası faiz kararı sonrasında altın fiyatları yükselmeye devam ediyor. 

26 Mayıs altın fiyatları ne kadar? Gram altın kaç lia? Çeyrek altın, yarım altın kaç TL? Tam altın bugün kaç lira? 26 Mayıs canlı altın fiyatları. 


Geri Dön

Kaynak Bağlantı