Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Apple Watch Ultra 2 Tanıtıldı!

9 ay önce 1006

Günümüzün en ünlü teknoloji şirketlerinden biri olan Apple Wonderlust etkinliği sırasında Apple Watch Ultra 2 modelini de kullanıcılarına tanıttı. Serisinin en dayanıklı ve en üst düzey özelliklere sahip akıllı saat olarak karşımıza çıkmakta.

Apple Watch Ultra 2 Özellikleri

2. nesle sahip olan akıllı saat daha çok extreme sporla ilgilenen sporcular için tasarlanmış gibi duruyor. Bunun yanında tamamen titanyum kaplama ile raflarda yerini alacak. Apple Watch Ultra 2 49 mm kasa çapına sahip olacak ve serisinin en büyük akıllı saati unvanını ele geçirmiş olacak. Renk seçeneklerine gelecek olursak siyah, gümüş ve altın renkleri ile satışa sunulacak.

Apple Watch Ultra 2’nin teknik özelliklerine gelecek olursak; 3000 nit parlaklık, 36 saat normal kullanımın yanında, 72 saat boyunca düşük enerji modun da kullanabileceksiniz. Başta da dediğimiz gibi extreme sporcular için tasarlanan akıllı saatte spor modları olağan üstü bir özelliğe sahip.

Apple Watch Ultra 2

Dağcılıkla ilgilenen sporcular için 9 bin metrede çalışacak şekilde tasarlandı, Dalış sporu ile ilgilenenler içinde 60 metre derinliğe kadar dalış özelliği bulunmakta. Apple Watch Ultra 2’nin satış fiyatı ise 799 Dolar olarak belirlendi.

-- Reklam --

Mustafa

Mustafa

Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Kaynak Bağlantı