Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Bambaşka Biri Gökhan Kimdir? Bahadır VATANOĞLU’nun Sevgilisi Kim?

8 ay önce 76

Son olarak Savaşçı dizisinde Galip karakteri ile milyonların sevgilisi haline gelen Bahadır VATANOĞLU Bambaşka Biri dizisinde Gökhan karakteri ile yer alacak. Bambaşka Biri dizisinde Tahir Gediz karakteri ile yer alan Uğur Uzunel’in arkadaşı Gökhan olarak dizi de  yer alacak olan Bahadır VATANOĞLU yeni karakteri ile de fark yaratmak istiyor. Peki Bambaşka Biri Gökhan Kimdir? Bahadır VATANOĞLU Kimdir? Bahadır VATANOĞLU’nun Sevgilisi Kim?

Bambaşka Biri Gökhan Kimdir?

Bambaşka Biri Gökhan Kimdir? Gökhan Gediz ailesinin tek oğlu Tahir Gediz’in hapisten arkadaşıdır. Bilindiği üzere Tahir kardeşi savcı Leyla’nın dahil olduğu davada mahkum olmuş ve hapse girmiştir. Tahir alkollü iken bir çocuğa çarpmış daha sonra Gediz ailesi tarafından ölen çocuğun ailesi ile anlaşılsa da bu haksızlığa Leyla karşı çıkmış ve abisi Tahir’i hapse atmıştır. Tahir ise hapiste kaldığı dönemde Gökhan ile tanışmıştır. Gökhan Tahir’in hapiste bir anda en yakın arkadaşı olmuştur. Gökhan zengin ve tehlikeli bir adamdır.

Bahadır VATANOĞLU’nun Sevgilisi Kim?

Bahadır VATANOĞLU’nun Sevgilisi Kim? Bahadır VATANOĞLU 28 Aralık 1983 de dünyaya gelen Bahadır VATANOĞLU 40 yaşının içindedir. 183 cm boyunda ve 81 kg ağırlığında olan Bahadır VATANOĞLU Gizem Vatanoğlu ile evlidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlayan Bahadır Vatanoğlu Gönül İşleri, Kurt Seyit ve Şura ile Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerde küçük rollerde yer alarak oyunculuğunu geliştirse de en önemli çıkışını Savaşçı dizisinde hayat verdiği Galip karakteri ile yaşamıştır.

Bahadır VATANOĞLU Evli mi?

Bahadır VATANOĞLU evlidir. Bahadır VATANOĞLU Evli mi? Gizem Vatanoğlu ile evlidir

Kaynak Bağlantı