Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Brent petrol bugün ne kadar? Brent petrol varil fiyatı kaç dolar? İşte 9 Eylül 2022 brent petrol fiyatı

1 yıl önce 126

Yayınlanma: 15:17 - 9 Eylül 2022

Brent petrol bugün ne kadar? Brent petrol varil fiyatı kaç dolar? İşte 9 Eylül 2022 brent petrol fiyatı


Dün 89,97 dolara kadar yükselen Brent petrolün varil fiyatı, günü 89,15 dolar seviyesinde tamamladı. Peki bugün brent petrolün varil fiyatı ne kadar? Brent petrol kaç lira? İşte brent petrol 9 Eylül 2022 brent petrol fiyatı..Brent petrol varil fiyatı dün 90 dolar seviyesinin altına kadar geriledi  Dün güne 96,99 seviyesi ile başlayan brent petrol varil fiyatı gün içerisinde 90 doların altına düştü. Brent petrol varil fiyatı 19 Ocak 2022'den bu yana en düşük seviyeye gerilemiş oldu.
 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Kaynak Bağlantı