Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

DS Automobiles’den kaçırılmayacak fiyatlar! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

1 hafta önce 12

Fransız otomotiv devi Citroen’in premium alt markası DS Automobiles’ın DS 4 modelinin fiyat listesi yayınlandı. İşte, DS Automobiles 4’ün 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

DS Automobiles’den kaçırılmayacak fiyatlar! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Fransız otomobil üreticisi DS Automobiles’in 2015 yılından bu yana ürettiği DS 4 modeli, etkileyici  boyutu, karizmatik görünümü ve kaslı yapısıyla meydan okuyor ve büyülüyor.

DS 4 iç mekanda, artırılmış teknolojiler, araçla mükemmel bir uyum oluşturarak hem teknolojik hem de ergonomik açıdan son derece saf bir tasarım sunuyor.

37. Uluslararası Otomobil Festivali jürisi tarafından verilen 2022 yılının en güzel otomobili ödülünü kazanmasını sağlayan olağanüstü boyutları ve dikkat çekici duruşuyla öne çıkan DS 4, büyük tekerlekler, atletik siluet ve aerodinamik profili, araca akıcı ve iddialı bir hareket kazandırıyor.

DS 4, incelikle işlenmiş heykelsi arka farları, zarif formlarla mükemmel bir uyum sergileyerek çarpıcı ve göz alıcı bir kimlik ortaya koyuyor.

Peki DS Automobiles 4’ün özellikleri neler? İşte, DS Automobiles 4’ün teknik özellikleri ve fiyat listesi…

Kaynak Bağlantı