Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

En pahalı katlanabilir elektrikli scooter İnokim Oxo'nun fiyatına inanamayacaksınız! 23 Eylül 2022 İnokim fiyat listesi

1 hafta önce 13

Katlanabilir, elde hatta çantanızda taşınabilir elekrikli scootarlar son yıllarda şehir yaşamında ulaşımın en büyük yardımcısı oldu. Martı, binbin gibi şirketlerin de devreye girmesiyle kullanım ağı genişleyerek oldukça büyük bir Pazar haline geldi. Bu da beraberinde talebi ve pahalılığı da getirdi.

Elektrikli scoterlar, giderek artan menzilleri, dayanıklı pil ömürleri ve her geçen gün artan teknolojik özellikleri ile neredeyse bir motosiklet fiyatıyla yarışır hale geldi.

Hatta İngiltere başta olmak üzere bazı ülkeler Scooter’ları karayolunda yasal hale getirme yönünde çalışmalar yapmaya başladı.

En pahalı katlanabilir elektrikli scooter İnokim Oxo nun fiyatına inanamayacaksınız! 23 Eylül 2022 İnokim fiyat listesi

Peki Türkiye’de satışa sunulan en pahalı scooter hangisi ve özellikleri neler?

İşte yanıtı

İNOKİM OXO KATLANABİLİR ELEKTRİKLİ SCOOTER

İsrail merkezli İnokim Inc, tarafından üretilen İnokim katlanabilir elektrikli scooterlar 2011’den beri dünya çapında 70 den fazla ülkede satılıyor. İnokim oxo ise şirketin en üst modeli

En pahalı katlanabilir elektrikli scooter İnokim Oxo nun fiyatına inanamayacaksınız! 23 Eylül 2022 İnokim fiyat listesi

Hem şehirde hem arazide kullanabilme, ikonik tasarımı, uzun menzili, kolay ve hızlı katlanabilmesi, teknik servis ve garanti şartları, en iyi performans özellikleri sayesinde İnokim Oxo rakiplerini oldukça geride bırakıyor.

İnokim Oxo elektrikli scooterin özellikleri ise şöyle:

Kaynak Bağlantı