Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Hyundai'nin elektrikli modeli Kona’nın fiyatları açıklandı! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

1 hafta önce 13

Dünya’nın en çok tercih edilen markalarından Hyundai’nin yeni elektrikli SUV modeli Kona’nın eylül ayına özel fiyatı açıklandı. İşte, Hyundai Kona Elektrikli’nin 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Hyundai nin elektrikli modeli Kona’nın fiyatları açıklandı! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Yeni pil teknolojisi heyecan verici hızlanmanın ve tek şarjla 484 kilometreye varan sürüş menziliyle Hyundai Kona Elektrikli, akıcı formu, yeni LED farları ve güçlü Hyundai SUV genlerini öne çıkaran sportif detaylarıyla dikkatleri daima üzerine çekmeyi başarıyor.

Hyundai Kona Elektrikli, 10,25 inç tamamen dijital gösterge paneli ve 10,25 inç dokunmatik ekran, kokpite teknolojik bir görünüm katarken, size de maksimum görüş ve kontrol sağlıyor.

Hyundai Kona Elektrikli, 64 kWh batarya ile 484 kilometreye varan gerçek anlamda etkileyici bir menzil; 204 PS motor gücü ve 395 Nm tork değerinde üstün bir güç sunuyor.

Peki Hyundai Kona Elektrikli’nin teknik özellikleri neler? İşte, Hyundai Kona Elektrikli’nin teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Kaynak Bağlantı