Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

İslam Memiş altın almak isteyenleri uyardı! Yarından itibaren altın fiyatları böyle olacak!

1 ay önce 38

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, altın piyasası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Altın almak isteyenlerin özellikle yarına kadar alımlarını tamamlamasını söyleyen Memiş, Mart ayı için altın fiyatlarının nasıl olacağını söyledi. 

Altın piyasası ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan İslam Memiş'ten bir uyarı daha geldi. İslam Memiş, altın fiyatlarının yükselmeye devam edeceğini söyledi. Memiş, yarına kadar altın alımlarının tamamlanmasını söyleyerek altının geleceği seviyeyi açıkladı.

Sputniknews'de yer alan habere göre; Memiş, bugün ve yarın için altın fiyatlarında önemli değişikliklerin olacağını söyledi. Memiş bugün ve yarın düşüşlerin olabileceğini işaret ederek, Mart ayı içinde altındaki beklentisini açıkladı. Peki altın fiyatları martta yükselecek mi, düşecek mi? Altın fiyatları yükselecek mi? Altın fiyatları yükselmeye devam edecek mi? Altın fiyatları ne kadar olacak? İşte İslam Memiş'ten son dakika altın yorumu....

İslam Memiş altın almak isteyenleri uyardı! Yarından itibaren altın fiyatları böyle olacak!

YARINA KADAR ALTINLARINIZI ALIN

Memiş altın almak isteyenlerin yarına kadar almaları konusunda uyardı. Altında düşüş olduğu zaman yatırımcıların panik yapmamaları konusunda uyaran Memiş, altında genel yönünn yukarı yönlü olduğuna vurgu yaptı. 

Memiş: ''Altında düşüşler aşamaları gerçekleşecek olsa da, yükselişlerin saatler içerisinde yaşanacağını söyleyebiliriz.'' diyerek düşüşler karşısında yatırımcıların panik yapmamasını söyledi. 

İslam Memiş altın almak isteyenleri uyardı! Yarından itibaren altın fiyatları böyle olacak!

ONS ALTIN 2 BİN 150 D0LAR OLACAK

Memiş "Mart ayının sonunda beklediğimiz değer 2 bin 150 lira seviyesi olacak. Şu anda gram altın 2 bin 115 lira seviyesinde. Önümüzdeki hafta ons altın nedenli bir geri çekilme olacaktır. Teknik olarak yeni satışlar beklediğim için, gram altın/TL tarafında da sarkmalar olacaktır." dedi.

29 Şubat 2024 altın fiyatları yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Bugün altının ons fiyatı 2033 dolar, Kapalıçarşı'da gram altın 2,124 lira, çeyrek altın 3,490 lira, yarım altın fiyatı 7,021 liradan işlem görüyor. 
 

Kaynak Bağlantı