Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Kızıl Goncalar'ın Zeynep ve Meryem'i için beklenmedik son! FOX'un dizisinde ortalık karıştı

2 hafta önce 40

FOX TV'da yayın hayatını sürdüren sevilen dizi Kızıl Goncalar için önümüzdeki bölümde yaşanacaklar ortaya çıktı. Meryem ve Zeynep karakteri için beklenmedik son dizinin hayranlarını üzdü

12.02.2024 15:28 Güncelleme: 12.02.2024 15:30

 1

Çok kısa bir süre içerisinde ismini NOW olarak değiştirecek FOX TV'nin reyting canavarı dizsi Kızıl Goncalar alev alev yanıyor. Yeni bölümde seyircileri bekleyen oldukça ilginç gelişmeler ortaya çıktı. Meryem ve Zeynep'in içerisinde bulunduğu zorlu durum dizinin hayranlarının göz kırpmamasını sağlayacak.

1 7

 2

En son bölümde yaşanan olaylarla beraber, Zeynep ve Meryem'in karşılaştığı talihsiz durumlar takipçilerin aklına kazınmıştı. En çok merak edilen 2 karakterin bu zor durum içerisinden nasıl çıkacağı şimdiden merak ediliyor.

2 7

 3

Meryem ve Zeynep'in keder dolu sonu, izleyicilerin diziye olan ilgisini artırmış gibi görünüyor. Şimdi, hayranlar bu trajik gelişmelerin ardından neler olacağını büyük bir merakla bekliyorlar.

3 7

 4

CÜNEYD SUAVİ'NİN HASTALIĞINI ÖĞRENİYOR

Fox TV'de bu akşam yayınlanacak olan Kızıl Goncalar'ın altıncı bölümünde, Suavi ve Levent, Zeynep'i ayrılma kararından vazgeçirmeye çalışırken karşılarına çıkan engellerle mücadele ederler. Aynı zamanda, Levent'le buluşmak isteyen Cüneyd, Suavi'nin hastalığını öğrenir ve bu durum onu derinden etkiler. Cüneyd, Sadi ve dergahtaki diğer arkadaşlarını yanına alarak beklenmedik bir hasta ziyareti planlarlar. Bu ziyaret, Müyesser'in Levent ve Meryem hakkındaki şüphelerini araştırma fırsatı bulmasına yol açar.

4 7

 5

MERYEM'İN SIRLARI AÇIĞA ÇIKTI

Diğer yandan, Can'ın sorunları bitse de, annesinin yokluğuna alışmaya çalışan Mira'nın doğum gününde beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

5 7

 6

Feyza ise Zeynep'in ilgisini çeken Cüneyd'i Zeynep'e karşı kışkırtmaya çalışır. Cüneyd, duyduklarıyla sarsılırken Zeynep'le hesaplaşmaya karar verir. Aynı zamanda, Levent'in çabalarına rağmen Müyesser, Meryem'in sırrını öğrenir. Meryem ve Zeynep, umutlarını kaybetmek üzeredirken korkunç bir sonla yüzleşmek zorunda kalırlar.

6 7

 7

Kaynak - Derleme: Teknolojioku.com

7 7

Kaynak Bağlantı