Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Mondial’ın elektrikli üç tekerlekli modelinden dev fırsat! İşte E-Mon Capri’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

2 ay önce 34

Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası olan Mondial’ın elektrikli üç tekerlekli modeli E-Mon Capri’nin ekim ayı fiyatı belli oldu. İşte, E-Mon Capri’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Mondial’ın elektrikli üç tekerlekli modelinden dev fırsat! İşte E-Mon Capri’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulmuş Türk motosiklet firması Mondial, en beğenilen elektrikli üç tekerlekli E-Mon Capri’nin fiyat listesi açıklandı. 2004 yılından beridir faaliyet gösteren Mondial, efsane modeli elektrikli üç tekerlekli modelini güncelleyerek satışa sundu.

Dinamik ve kusursuz bir tasarıma sahip Capri, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunan E-Mon Capri, standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanı sağlıyor.

1300 Watt motor gücüne sahip Capri, elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 25 km hıza kolayca ulaşabilirken, 11 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan sürücülere hitap eden üstün performans sağlıyor. Taşıma sepeti ile eşyalarınızı rahatça taşıyarak alışverişlerinizde size eşlik ediyor.

Peki elektrikli üç tekerlekli E-Mon Capri’nin teknik özellikleri neler? İşte, elektrikli üç tekerlekli E-Mon Capri’nin teknik özellikleri ve fiyat listesi…

Kaynak Bağlantı