Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Renault ticari araç fiyatlarını güncelledi mi? İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

1 hafta önce 12

Avrupa’nın en çok tercih edilen kamyonet modellerinden olan Renault Master’ın fiyat listesi açıklandı. İşte, Renault Master Kamyonet’in 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Renault ticari araç fiyatlarını güncelledi mi? İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

1998 yılından bu yana hem açık hem de kapalı kasa modelleriyle kargo sektörünün vazgeçilmezleri arasına giren Renault Master Kamyonet, kompakt tasarımı ve çok yük taşımasıyla dikkat çekiyor.

Düşük yakıt tüketimiyle de tercih sebebi olan Master Kamyonet, sürüş kolaylığı sunan birçok standart ve opsiyonel donanımla beraber geliyor.

Renault Master Kamyonet, rahat koltukları, kullanışlı multimedya seçenekleriyle çalışırken rahatınızdan ve eğlencenizden ödün vermiyor.

Renault Master Kamyonet, Tek Kabin Aİ TT 145 beygir D-Full dizel motor ve 6 ileri manuel şanzıman seçeceğiyle satılıyor.

Peki Renault Master Kamyonet’in teknik özellikleri neler? İşte, Renault Master Kamyonet’İn teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Kaynak Bağlantı