Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Şehir Hastanesi’nden Büyük Fırsat! 30 Kamu Personeli Alımı için Son Çağrı!

1 ay önce 58

Şehir Hastanesi, 2024/1 dönemi için 30 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Ortaöğretim, meslek yüksekokulu ve lisans mezunları arasından yapılacak bu alımlar için başvuru süreci sona ermek üzere. Adayların, 1 Mart 2024 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Alım yapılacak branşlar arasında kütüphaneci, büro personeli, diş protez teknisyeni, elektrik teknikeri, bahçe bakım elemanı ve ısıtma ve soğutma sistemleri teknikeri gibi çeşitli pozisyonlar bulunuyor.

Şehir Hastanesi'nden Büyük Fırsat! 30 Kamu Personeli Alımı için Son Çağrı!

Başvuru Şartları ve Süreç

  • Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, askerlikle ilişiği olmamaları ve belirtilen eğitim düzeylerinden mezun olmaları gerekmektedir.
  • Başvurular, e-Devlet Kapısı üzerinden “Giresun Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” internet adresi üzerinden 16 Şubat 2024 – 01 Mart 2024 tarihleri arasında alınacaktır.
  • Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvuru yapabilirler. Birden fazla pozisyona başvuran adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Bu alım, Şehir Hastanesi’nin hizmet kalitesini artırma ve sağlık sektöründe nitelikli personel ihtiyacını karşılama hedefine katkıda bulunacak. Adaylar, başvuru işlemlerinin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmeli ve başvuru süresi içinde hatasız, eksiksiz ve ilanda belirtilen hususlara uygun olarak başvurularını yapmalıdır.

Kaynak Bağlantı