Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Suzuki Burgman 400’ün fiyatı ne kadar? İşte 23 Eylül 2022 Suzuki Burgman 400 fiyat listesi

1 hafta önce 12

Pratiklik ve rahatlığın çekici birlikteliğini, konforlu bir motosiklet sürüşü ile yaşamak isteyenler için Suzuki Burgman 400 biçilmiş kaftan. Peki Suzuki Burgman 400 kaç lira? İşte yanıtı

Suzuki’nin Scooter segmentinde satışta bulunan tek modeli Suzuki Burgman 400cm3 DOHC motorunun anlık tepki süresi ve güçlü ivmesinden ve akort edilmiş hava emiş notasının insanı canlandıran sesinden, bağlantılı tip arka süspansiyonları ve öndeki 15 inçlik tekerleğin oluşturduğu çevik yol tutuşuna kadar BURGMAN 400 tam bir performans motoru özellikleri taşıyor.

Suzuki Burgman 400’ün fiyatı ne kadar? İşte 23 Eylül 2022 Suzuki Burgman 400 fiyat listesi

Euro 5 emisyon standartlarına uygun şekilde güncellenen 400cm3 sıvı soğutmalı ve dört zamanlı, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motor, silindir kapakları, pistonları, enjektörleri de dahil yenilenmiş motor parçaları ve optimize edilmiş yanması sayesinde geliştirilmiş gaz kontrolüyle tatmin edici ve iyi dengelenmiş tork üretiyor. Böylelikle, uzun otoyol yolculuklarında keyifli bir sürüş keyfi sağlıyor.

Suzuki Burgman 400’ün fiyatı ne kadar? İşte 23 Eylül 2022 Suzuki Burgman 400 fiyat listesi

Çekiş kontrol sistemi

Yeni çekiş kontrol sistemi sayesinde, gaz tamamen açık şekilde durur konumdan harekete geçerken kaymayı azaltıyor ve verimli şekilde ileri yönlü hareketi sağlamak gayesiyle kaygan veya engebeli yollarda tekerlek patinajını azaltıyor. Şehrin ıslak asfaltlarında ya da parke taşlı sokaklarında, mükemmel yol tutuş yeteneği sunuyor. Sistem, sağ gidondaki bir anahtar yardımıyla açılıp kapatılabilir.

BUrgman 400’ün diğer özellikleri ve fiyatı ise şu şekilde!

Kaynak Bağlantı