Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Teşkilat dizisi üçüncü sezonun kilit ikilisi Gürkan Uygun ile Yunus Emre Yıldırımer olacak!

2 ay önce 44

“Teşkilat” yeni sezonunda hikayesini büyütüyor… Ekip sahada operasyonlarda mücadele verirken “Efkar” ve “Korkut” mahallede mücadele verecek. TRT 1’de yayınlanan, ilk bölümünden itibaren reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ aksiyon ve duygu dolu üçüncü sezonuyla pazar akşamı başlıyor.

Yeni sezonda İstanbul’da görevlerine devam edecek ekip, bir yandan zorlu operasyonlara girişirken diğer yandan Teşkilat’a yeni katılan isimlerle birlikte sokağın nabzı da tutulacak. Ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un canlandırdığı, mahallede kendi halinde fırıncılık yapan, herkesin sevip saydığı bir adam olan Efkar yeni sezonda büyük dikkat çekecek.

Yunus Emre Yıldırımer’in hayat verdiği mahallenin delikanlı abisi Korkut’un öyküleri ‘Teşkilat’a yeni bir soluk getirecek. Dizi hayranları bu öyküleri her hafta heyecanla bekleyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alparslan Çakırbeyli karakteri ile büyük başarı kazanan Yıldırımer, en son Adı Sevgi isimli atv dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Genç oyuncu, aksiyon dolu yeni sezonunda Teşkilat dizisinin kilit taşlarından birisi olacak.

Yaşadığı sakatlık sonucunda harp okulundan ayrılmak zorunda kalan ve hayalini ıskalamanın üzüntüsünü taşıyan Korkut’un öyküsü kalplere dokunacak. Mahallelinin ‘Efkar Baba’ namıyla tanıdığı Efkar’ın gizemli öyküsü ise büyük merak konusu olacak.

Murat Yıldırım’ın Ömer karakteri ile başrolünde yer aldığı dizinin üçüncü sezonda değişen hikayesinin detayları da ortaya çıktı:

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının ülkeleri için canları pahasına düzenledikleri operasyon sonucu ‘Şirket’ yok edilmiştir. Bu olay sonucunda yabancı istihbarat servislerinin ülkemize yönelik onlarca yıl öncesine dayanan terörizm faaliyetleri baş gösterir. Sınırlarımızda büyük güçlerin güdümünde olan bir uydu devlet kurma girişimi başlar.

Egemenliğimize yönelik gerçekleştirilen bu tehditler neticesinde, Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz, bu yapıyla mücadele etmek için harekete geçer. Ekibin amacı kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarıp dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanında, ekibin içinde değişen dengeler, yeni hayatların olaylara dahil oluşu hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda yer alan isimler ile canlandırdıkları karakterler şöyle:

“Murat Yıldırım (Ömer), Deniz Baysal Yurtcu (Zehra), Gürkan Uygun (Efkar Baba), Turgut Tunçalp (Halit), Levent Can (Hartley), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut), Serdar Yeğin (Uzay), Ahmet Uğur Say (Gürcan), Ergün Metin (Bedro), Seren Deniz Yalçın (Helen), Yunus Narin (Sarışın), Atılay Uluışık (Sermet), Cansu Büşra Tuman (Celine), Ebru Nil Aydın (Sacide), Hande Dilan Hancı (Zeynep), Ela Naz Koçak (Yağmur).”

‘Teşkilat’, üçüncü sezonuyla 2 Ekim Pazar saat 20.00’de TRT 1’de başlıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

Kaynak Bağlantı