Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

THY'den son dakika: Türk Hava Yolları personel alımına başladı! Elinizi çabuk tutun! Hemen başvurun...

1 yıl önce 88

Yayınlanma: 13:35 - 9 Eylül 2022

 Türk Hava Yolları personel alımına başladı! Elinizi çabuk tutun! Hemen başvurun...


Türk Hava Yolları (THY) yeni kabin memuru alımı için başvuru ilanı yayımladı. Peki THY personel alımı başvuru şartları ne oldu? THY başvuruları başladı mı? İşte 2022 THY personel alımına ilişkin tüm detaylar...Türk Hava Yolları (THY) yeni kabin memuru alımı yapacağını açıkladı. Kovid-19 salgınından sonra dünyada en hızlı yükselişe geçen hava yolları arasında yer alan Türk Hava Yolları, gelecek hedefleri doğrultusunda 65 bin kişilik ailesini yeni kabin memurları alacağını belirtti.

 Türk Hava Yolları personel alımına başladı! Elinizi çabuk tutun! Hemen başvurun...

THY 388 uçaklık filosuyla, küresel hava yolu şirketleri arasında filo büyüklüğü olarak dünyanın en büyük 9’uncu hava yolu şirketi konumuna erişen Türk Hava Yolları resmi insan kaynakları sitesi kariyer.Thy.com üzerinden ilan açtı. Peki THY ilan başvuru detayları ne oldu? THY kimler başvuru yapabilecek? THY 2022 Personel alımı başvuru şaryları neler? THY kabin memuru başvuruları başladı mı? İşte detaylar...


Kaynak Bağlantı