Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

TOKİ Kayseri Melikgazi kura sonucu isim listesi! Melikgazi kura sonucu 21 Eylül 2022!

1 yıl önce 145

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden TOKİ Kayseri Melikgazi kura sonucu isim listesi ve Melikgazi kura sonucu 21 Eylül 2022 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Kayseri Melikgazi projesi için kura heyecanı başladı.

TOKİ Kayseri Melikgazi projesinde yer alan 18 adet geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Projede yer alan 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Kayserili vatandaşların ev sahibi olacağı TOKİ Kayseri Melikgazi projesi için başvurular T. Halk Bankası A.Ş.’nin Kayseri ilindeki tüm şubeleri aracılığıyla alınıyor.

TOKİ Kayseri Melikgazi kura sonucu isim listesi! Melikgazi kura sonucu 21 Eylül 2022!

Kura heyecanının şimdiden başladığı TOKİ Kayseri Melikgazi projesinde 9 adet 2 oda 1 salon, 9 adet 3 oda 1 salon konut yer alıyor. 

TOKİ Kayseri Melikgazi kura sonucu isim listesi ve Melikgazi kura sonucu 21 Eylül 2022 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Kaynak Bağlantı