Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

TOKİ Uşak 2023 projesi için düğmeye bastı! 206 yeni konut bugün ihaleye çıkıyor!

1 yıl önce 64

Yeni projeler için düğmeye basan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uşak Sivaslı projesinin ihalesini bugün gerçekleştirecek. Uşak Sivaslı TOKİ 2023 projesinde toplam 206 adet konuta yer verilecek.

Yeni projeler için düğmeye basan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bir yandan da Türkiye'nin 81 ilindeki 250 bin konut için kura çekimlerini de hız kesmeden

Hayata geçirdiği projelerle dar gelirlileri düşük taksitler ve düşük peşinatlarla konut sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, TOKİ yeni projesini Uşak'ta inşa edecek.

TOKİ Uşak 2023 projesi için düğmeye bastı! 206 yeni konut bugün ihaleye çıkıyor!

Söz konusu proje ile ilgili olarak paylaşılan detaylara göre Uşak ili, Sivaslı ilçesi, Pınarbaşı beldesinde inşa edilecek projede 206 yeni konut yer alacak. 

Peki Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Uşak Sivaslı 2023 projesinde ticari alanlar yer alacak mı? Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uşak Sivaslı 2023 projesinin ihalesi saat kaçta yapılacak?

Kaynak Bağlantı