Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

TYLOO, Koç LETN1 ile Yollarını Ayırdı

8 ay önce 77

Çin merkezli espor organizasyonu olan TYLOO, 30 yaşındaki Sırp koç LETN1 ile yollarını karşılıklı anlaşarak ayırdı.

30 yaşındaki Sırp koç LETN1, resmi X adresinden paylaştığı gönderi ile birlikte kariyerindeki kararını paylaştı. Bugünden itibaren TYLOO ile bağlantısı kalmadığını belirten LETN1, yeni takım arayışında olduğunu duyurdu. Takımdan çok şey öğrendiğini ve takımın çok şey kattığını belirtti.

LETN1, Çin ekibi TYLOO ile geçirdiği 1.5 senenin ardından artık boş bir koç. Önündeki günlerde yeni takımlar ile iletişime geçebilir veya transfer olabilir.

LETN1 ile yolların ayrılmasının ardından TYLOO’nun kadrosu şu şekilde:

  • Luka “⁠emi⁠” Vuković
  • WingHei “⁠Freeman⁠” Cheung
  • Kelun “⁠SLOWLY⁠” Sun
  • Tengis “⁠sk0R⁠” Batjargal
  • Marin “⁠ROGA⁠” Rogić

From today i am not part of TYLOO anymore, wish them all the best in future. Learned a lot in last year and half with them and get a lot of experience as a coach. Searching for a new team,head coach position.
If any team interested DM me or hit me on email: nestortanic@gmail.com!…

— Nestor Tanic (@LETN1CSGO) September 18, 2023

TYLOO, Koç LETN1 ile Yollarını Ayırdı

Nestor Tanić yani LETN1, 30 yaşında Sırp bir koç. Kariyerine 2012 yılında Counter-Strike oyununda iNation ile başladı. Daha sonra 2013 yılına girerken CS:GO arenasına girdi. Sırasıyla GamePub, aimface, Binary Dragons, Valiance, CR4ZY ekiplerinde forma giydi. 2021 yılında EXTREMUM ekibinde analist olarak koçluk kariyerine başladı. Daha sonra takım menajeri oldu ve SC E-Sports takımına koç olarak gitti. 2020 yılının Mayıs ayında ise TYLOO ekibine transfer oldu.

Emre Yeşilyurt

Kaynak Bağlantı