Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Ups Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

2 hafta önce 38

UPS Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

UPS, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biridir. Türkiye’de de yaygın bir şekilde hizmet veren UPS, müşterilerine çeşitli kanallar üzerinden müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bu kanallardan biri de telefonla müşteri hizmetleridir. UPS müşteri hizmetleri çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklıdır.

Hafta içi çalışma saatleri

UPS müşteri hizmetleri, hafta içi Pazartesi-Cuma günleri 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında müşteriler, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununu telefonla müşteri hizmetlerine iletebilirler.

Hafta sonu çalışma saatleri

UPS müşteri hizmetleri, hafta sonu Cumartesi-Pazar günleri 10:00-16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında müşteriler, UPS ile ilgili genel sorular ve işlemleri için telefonla müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Ücretsiz telefon numarası

UPS müşteri hizmetleri, Türkiye’den 444 10 10 numaralı telefondan ücretsiz olarak ayarlanabilir. Bu numaradan müşteriler, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununu 7/24 iletebilirler.

Diğer iletişim kanalları

UPS müşteri hizmetleri, telefonla müşteri hizmetleri dışında da çeşitli kanallar üzerinden hizmet vermektedir. Bu kanallardan bazıları şunlardır:

  • UPS web sitesi üzerinden online müşteri hizmetleri
  • UPS mobil uygulaması üzerinden müşteri hizmetleri
  • UPS sosyal medya hesapları üzerinden müşteri hizmetleri

UPS web sitesi üzerinden online müşteri hizmetleri

UPS web sitesi üzerinden online müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu kanaldan müşteriler, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununu online olarak iletebilirler.

UPS mobil uygulaması üzerinden müşteri hizmetleri

UPS mobil uygulaması üzerinden müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu kanaldan müşteriler, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununu mobil uygulama üzerinden iletebilirler.

UPS sosyal medya hesapları üzerinden müşteri hizmetleri

UPS sosyal medya hesapları üzerinden müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu kanaldan müşteriler, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununu UPS’in Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından iletebilirler.

UPS müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için ipuçları

UPS müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için bazı ipuçları şunlardır:

  • Sorularınızın veya sorunlarınızın açık ve net olduğundan emin olun.
  • Sorularınızı veya sorunlarınızı kısa ve öz bir şekilde ifade edin.
  • Telefonla müşteri hizmetlerini arayacağınız zaman, mümkün olduğunca sakin ve anlaşılır bir şekilde konuşun.
  • Telefonla müşteri hizmetlerini arayacağınız zaman, mümkün olduğunca elinizin altında UPS takip numarası gibi gerekli bilgileri bulundurun.

UPS müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak, UPS ile ilgili her türlü soru ve sorununuzu hızlı ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Kaynak Bağlantı