Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Uygun fiyatlı Moto Watch 40, satışa çıktı

2 hafta önce 42

Motorola, akıllı saat koleksiyonunu Moto Watch 40'ı tanıtarak genişletti. Bu model, geçen yıl piyasaya sürülen Moto Watch 70 ve Moto Watch 200'ün ardından gelmektedir. Moto Watch 40, daha kompakt ve uygun fiyatlı bir seçenek olarak tasarlanmış olup, çeşitli özellikleri ve dayanıklı tasarımı ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Moto Watch 40, kullanıcıların görünümlerini kişiselleştirmeleri için 85'ten fazla saat yüzü seçeneği sunan 1.57 inçlik kavisli bir LCD ekrana sahiptir. Saatin çinko alaşımı kasası ve Phantom Black ve Rose Gold renklerinde mevcut olan değiştirilebilir silikon kayışları, dayanıklılığı ve şıklığı garanti eder. Ayrıca, cihaz IP67 derecesine sahip olup, toza ve suya karşı koruma sunarak günlük kullanım için güvenilir bir arkadaş olmaktadır.

Yazılım tarafında Moto Watch 40, bağlı bir akıllı telefondan gelen bildirimleri desteklemesine rağmen, saat üzerinden doğrudan mesajlara yanıt verememekte veya arama yapamamaktadır.

Buna rağmen, akıllı saat, 24/7 kalp atış hızı ve SpO2 izleme, uyku ve stres takibi gibi etkileyici sağlık ve fitness takip yeteneklerine sahiptir ve tüm bunlar Google Fit ile entegre edilerek kapsamlı bir sağlık genel bakışı sunmaktadır.

Cihaz, 10 güne kadar pil ömrü vadeden 240mAh bir batarya ile donatılmıştır. Hızlı şarj teknolojisinin dahil edilmesi, kutuya dahil edilen iki pinli manyetik şarj aleti kullanılarak yalnızca 25 dakikada tam şarj imkanı sunmaktadır.

Fiyatlandırma ve satın alma seçenekleri açısından Moto Watch 40, Amerika Birleşik Devletleri'nde Phantom Black ve Rose Gold renk seçenekleri ile 64.99 dolar fiyat etiketiyle siparişe açıktır. Ancak Motorola, diğer pazarlar için fiyatlandırma veya satışa sunma detaylarını henüz açıklamadı.

Kaynak Bağlantı