Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Vodafone Genel Müdürlük Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

2 hafta önce 35

Vodafone Genel Müdürlük Çalışma Saatleri 2024-2025

Vodafone Türkiye’nin genel müdürlüğü, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Vodafone Park’ta yer almaktadır. Genel müdürlük, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

Genel müdürlük binasına giriş için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yapabilirsiniz.

Genel müdürlük binasında, müşteri hizmetleri, satış, teknik destek, finans ve insan kaynakları gibi departmanlar bulunmaktadır. Bu departmanlara ulaşmak için, binanın lobisinden görevlilerden yardım alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Vodafone genel müdürlüğünde, müşteri hizmetleri departmanı, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

Müşteri hizmetleri departmanına ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden müşteri hizmetleri departmanını sorabilirsiniz.

Satış

Vodafone genel müdürlüğünde, satış departmanı, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

Satış departmanına ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden satış departmanını sorabilirsiniz.

Teknik Destek

Vodafone genel müdürlüğünde, teknik destek departmanı, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

Teknik destek departmanına ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden teknik destek departmanını sorabilirsiniz.

Finans

Vodafone genel müdürlüğünde, finans departmanı, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

Finans departmanına ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden finans departmanını sorabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Vodafone genel müdürlüğünde, insan kaynakları departmanı, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır.

İnsan kaynakları departmanına ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden insan kaynakları departmanını sorabilirsiniz.

Genel Müdürlükte Bulunan Diğer Departmanlar

Vodafone genel müdürlüğünde, yukarıda bahsedilen departmanların yanı sıra, aşağıdaki departmanlar da bulunmaktadır:

  • Hukuk
  • Kurumsal İletişim
  • Strateji ve Planlama
  • İş Geliştirme
  • Operasyonlar
  • Bilgi Teknolojileri

Bu departmanlara ulaşmak için, Vodafone Park’ın ana girişinden içeri girdikten sonra, sağ tarafta bulunan Vodafone Plaza’ya yönelmeniz gerekmektedir. Vodafone Plaza’nın girişinde bulunan güvenlik kontrolünden geçerek binaya giriş yaptıktan sonra, lobideki görevlilerden ilgili departmanı sorabilirsiniz.

Genel Müdürlük Binasına Ulaşım

Vodafone genel müdürlük binası, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Vodafone Park’ta yer almaktadır. Vodafone Park’a ulaşım için, aşağıdaki toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz:

  • Metro: M2 hattına binerek Beşiktaş durağında inebilirsiniz.
  • Otobüs: 22, 29E, 40
Kaynak Bağlantı