Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Xiaomi mi serisi robot süpürgeler peşinden koşturuyor! 23 Eylül 2022 fiyat listesi  

1 hafta önce 9

Evde geçirdiği zaman kısıtlı olanların tercihi robot süpürgeler gittikçe pazarda yerini sağlamlaştırdı. Süpürge kategorisinde ön plana çıkan Xiaomi mi serisi ile ürün çeşitliliği ve fiyat aralığı alıcılarını peşinden koşturuyor. İşte  Xiaomi'nin en gözde robot süpürgelerinde son fiyat listesi...  

Sert ve yumuşak zeminleri temizlemede üstün başarı sağlayan robot süpürgeler sizin komuta etmenize gereksinim duymadan evinizi tozlardan temizliyor. Çalışan kesim için bulunmaz kolaylıklar sağlayan robot süpürgelerin ev hayatına olumlu etkileri tartışılmaz. 

Zamanını çoğunu kendisine ayırmak isteyenlerin favorisi robot süpürgeler kullanıcılarına birçok avantaj sağlaması nedeni ile alışıla gelmiş süpürgeleri raflardaki yerinden edecek gibi görünüyor.
Çünkü çok az yer kaplayan ropot temizleyiciler aynı zamanda ses çıkarmadan size başka işlerinizi yapma olanağı veriyor. Birçok beyaz eşya firması da artık pazarda yer tutan yeni gözde robot süpürgelerinin modellerini güncellek ve daha kullanışlı hale getirerek pazara sunuyor. Sadece bu başlıkta bile küçük ev aleti üreten firmalar arasında rekabet alabildiğine kızışıyor.

Örneğin en çok satılan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Akıllı Robot Süpürgenin özellerini biraz anlatalım

- 2700 Pa Çekim Gücü 
- Yüksek basınçlı paspas 
- 110 dakikalık kadar pil ömrü 
 3200 mAh daha yüksek pil kapasitesi. 
- 550 ml yüksek kapasiteli çöp kovası
- 150 m2 evin tamamını tek doldurma ile paspas yapar
- 8,1 cm yükseklik 
- 20 mm kadar engelleri aşabilir

Xiaomi de mi serisi adıyla ürettiği değişik özelliklerdeki robot süpürgeleri ile ön plana çıkıyor. Xiaomi ürün çeşitliliği ile kullanıcılarına çok farklı seçenekler sunuyuor. Fiyatları da gözde robot süperge serisinde özelliklerine ve versiyonlarına göre değişiklik gösteriyor.

İşte Xiaomi Mi Robok süpürge fiyatları...

Xiaomi Vacuum Cleaner G11
12.649 TL

Mi Robot Vacuum-Mop 2
7.799 TL

Mi Vacuum Cleaner G10
7.699 TL

Mi Robot Vacuum-Mop Pro
6.699 TL

2 ProMi Robot Vacuum-Mop 2 Pro
8.959 TL

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro
6.539 TLMi Robot Vacuum-Mop 2 Pro
3.009 tl

Xiaomi mi serisi robot süpürgeler peşinden koşturuyor! 23 Eylül 2022 fiyat listesi  

Kaynak Bağlantı