Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Ziraat Bankası hesaplara para yatacağını resmen duyurdu! Hemen hesabınızı kontrol edin!

1 yıl önce 69

Müşterilerinin yaptığı alışverişlerde kazançlı çıkması için devamlı yeni kampanyalar düzenleyen Ziraat Bankası, şimdi de genç müşterilerine özel bir kampanya yaptığını duyurdu. Ziraat Bankası, kampanya kapsamında genç müşterilerine 150 TL hediye edeceğini paylaştı.

Bankalar peş peşe yeni kampanya haberlerini duyururken Ziraat Bankası da yeni bir kampanya düzenleyerek müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin 150 TL kazanacağını duyuran Ziraat Bankası, kampanyanın detaylarını da paylaştı.

Özellikle alım gücünün düşmesi nedeniyle insanların alışveriş yapmakta zorlanması, Ziraat Bankası’nı harekete geçirdi ve genç müşterilerine özel bu kampanyayı düzenledi.

Ziraat Bankası hesaplara para yatacağını resmen duyurdu! Hemen hesabınızı kontrol edin!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesinden kampanyaya ilişkin şu duyuruyu yaptı:

“22 Mayıs 2023 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Bankkart Genç ile Altınyıldız Classics mağazalarından gerçekleştireceğiniz bin lira  ve üzeri işlemlerde 150 TL indirim uygulanacaktır.”

İşte kampanyaya ilişkin merak edilen detaylar...

Kaynak Bağlantı